O firmie

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czego oczy nie widzą,to kamera zobaczy…. każdy z nas dobrze wie,że kamery pełnią rolę stróża porządku… dają bezpieczeństwo, wygodę, pomagają Policji w ujęciu przestępcy.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy ile rzeczy dzieje się za jego plecami, ile tak naprawdę pieniędzy ucieka przed nami… instalacja monitoringu, w niejednym przypadku, zwraca się już po pierwszym dniu działania kamer. Często nawet nasz wspólnik potrafi za plecami oszukiwać nas,okradać… musimy temu przeciwdziałać…nie wszystkim w życiu pieniądze łatwo przychodzą, często musimy ciężko się napracować, aby osiągnąć swój cel, dlatego powinniśmy zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami. Proponujemy różnego rodzaju rozwiązania, poczynając od monitoringu analogowego a kończąc na nowoczesnym IP.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę sprzętu najwyższej jakości dzięki czemu mają Państwo gwarancję długotrwałego i niezawodnego działania zainstalowanych urządzeń. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii zapewniamy profesjonalne wykonanie każdego zlecenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Nasi klienci doceniają solidną i wysoką jakość wykonanych zleceń, co jest głównym celem naszej działalności.

Służymy doświadczeniem i fachową pomocą. Poprzez współpracę z odpowiednimi firmami w Polsce zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Usługi bądź rozmowę z wykwalifikowanym doradcą można zamawiać 24h/dobę na naszej stronie internetowej www.AV-systems.pl . Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą..

Dzięki współpracy z największymi firmami możemy udostępnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjne w zakresie…

Od 12 lat świadczymy usługi najbardziej wymagającym Klientom biznesowym – jak banki, duże zakłady przemysłowe czy sieci handlowe.

Doświadczenie Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie przekładamy na efektywność. Każdy element instalacji dobieramy tak aby zapewnić najlepszą ochronę budynku.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.